Image

Молодь з особливими потребами Карітасу Львова декорувала понад 100 000 Різдвяних свічок

0 Comments


29.12.2015, Львів

Традиційно щороку Карітас України розповсюджує Різдвяну свічку, яку молодь з особливими потребами декорує святковими наклейками та пакує. У роботі допомагали батьки підопічних проекту «Центр дозвілля і соціальної реабілітації для молодих людей з особливими потребами».Кошти від реалізації Різдвяних свічок будуть використані на підтримку дітей і молоді з неблагополучних і малозабезпечених родин, на підтримку молоді з особливими потребами, якою опікується Карітас Львова. Цьогоріч виготовлено 115 тисяч різдвяних свічок, які розійшлись у місцеві Карітаси по цілій Україні: Дрогобичі, Стрию, Сокалі, Ужгороді, Коломиї, Івано-Франківську, Чорткові, Тернополі, Харкові, Києві, Одесі, Дніпропетровську та ін.

«Соціальна акція при парафіях «Різдвяна свічка» має на меті не лише збір добровільних пожертв, але також слугує виховним моментом, адже акцентує нашу увагу на усвідомленні існуючої проблеми бідності та вбогості дітей, їх родин, які потребують нашого розуміння і підтримки», – зазначив Архиєпископ і Митрополит Львівський Української Греко-Католицької Церкви Владика Ігор Возьняк.

Акція «Різдвяна свічка» проводиться з 2003 року. Особливо актуальна вона цього року, адже 8 грудня розпочався Ювілейний рік Божого Милосердя, який проголосив Папа Франциск.

Карітас України запрошує усіх долучитись до акції. Свічку можна придбати у парафіях УГКЦ. Цією пожертвою на свічку даємо надію дітям, обділеним любов’ю та ласкою, і показуємо, що Господь любить їх, а спільнота готова чинити діла милосердя. Пам’ятаймо про те, що Різдвяні свята це по-справжньому особливий час – сповнений радості, домашнього затишку та світла, проте свята це не тільки смачна кутя та веселі колядки, але й крок назустріч справжній любові до ближнього, назустріч милосердю. 

Categories: Новини

Залишити відповідь

uk Ukrainian
X
%d bloggers like this: