Карітас оголошує набір на тренінги з підприємницької діяльності

Благодійні організації Карітас Запоріжжя, Карітас Донецьк у м. Дніпро та БФ “Милосердя Луганськ” оголошують набір бажаючих на тренінги з підприємницької діяльності.

Хто може взяти участь?

ВПО, місцеві мешканці населених пунктів с. Новобахмутівка, с. Новоселівка, Донецької області (звертатись до Карітасу Запоріжжя), Золоте ( 1, 2, 3, 4) (Звертатись до Карітасу Донецьк в м. Дніпро), Макарове, Вільхове, Валуйське (Звертатись до БФ “Милосердя Луганськ”) у віці 18-65 років, які бажають почати або відновити підприємницьку діяльність. Особливий фокус на розвитку жіночого підприємництва.

Як потрапити на навчання?

Заповнити заявку в паперовому або в електронному вигляді та подати на розгляд команді проекту.

Заявку в паперовому вигляді запитуйте у представників команди за контактними номерами:

+38 050 442 64 01 (Карітас Запоріжжя)

+380 66 340 02 10 (Карітас Донецьк в м. Дніпро)

+38 050 307 50 35 (БФ “Милосердя Луганськ” )

Посилання на електронну форму https://forms.gle/ZiSJRTFFLcohz5G9A

Заявки приймаються до 09 травня 2021 року.

Скільки триває навчання?

Тривалість навчання 1-1,5 місяці, 1-2 рази на тиждень з травня 2021 року.

*Формат та тривалість навчання додатково обговорюється з учасниками після формування групи.

Чи є фінансова підтримка після навчання?

Учасники, які підготують та успішно захистять бізнес план мають можливість отримати фінансову підтримку на реалізацію власної підприємницької діяльності. Додатково отримувачі грантів матимуть підтримку експертів під час впровадження бізнес плану у життя.

Деталі за телефонами:

+38 050 442 64 01; +38 050 442 64 03 (Карітас Запоріжжя)

+380 66 340 02 10 (Карітас Донецьк в м. Дніпро)

+38 050 307 50 35 (БФ “Милосердя Луганськ” )

Діяльність реалізується в рамках проекту «Зміцнення здоров’я, стійкості громад та засобів до існування в Донецькій та Луганській областях», щои фінансується Австрійським агентством розвитку (ADA) за кошти Австрійського співробітництва з питань розвитку та Карітасу Австрія.

Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/