Image

Карітас Львів організував тренінг волонтерів парафіяльних Карітасів

0 Comments

Зустріч-тренінг волонтерів 14-ти Парафіяльних Карітасів, яку організував Карітас Львова, відбувалась у приміщенні Львівської Духовної Семінарії Святого Духа.

Зустріч розпочалась з молебню до Христа Чоловіколюбця. Синкел соціального служіння, директор БФ «Карітас-Львів УГКЦ» о. Андрій Сенейко подякував всім добровольцям за їх соціальне служіння на парафіях, за бажання чинити добрі справи і розвивати парафіяльні харитативні спільноти.

Своїм досвідом волонтерства поділились з присутніми багаторічні добровольці Карітасу. Зокрема, Василь Рій розповів про організацію футбольних турнірів для підлітків, про участь в акції «Стань помічником святого Миколая», про різдвяну збірку «Трьох царів» на соціальні потреби та інші заходи і щоденну клопітку працю Карітасу.

Анна Тиха разом з іншими добровольцями вже кілька років поспіль сортує і видає одяг у Пункті видачі гуманітарної допомоги Карітасу.

Вікторія Шоломко, консультант проекту «Обізнаний і готовий до Німеччини», детальніше розповіла про можливості, які дає новий проект Карітасу. Кожен мав можливість розповісти про свій парафіяльний досвід соціального служіння, а також озвучити мрії, які хотіли б реалізувати на своїй парафії. Разом аналізували наявні ресурси, проблеми і шляхи виходу з них.

Всім велике спасибі за жертовність і добре серце!

Categories: News | Новини
uk Ukrainian
X
%d bloggers like this: