Image

Карітас Дрогобич організував святу вечерю для потребуючих

0 Comments

6 січня цього року, у переддень величного свята Різдва Христового, працівники Карітасу Самбірсько-Дрогобицької Єпархії УГКЦ, а також спільнота для бездомних «Наша Хата» вже традиційно організували та провели Святу вечерю для усіх самотніх та потребуючих людей міста Дрогобича.

Свято розпочали із спільної молитви, після якої владика Григорій (Комар) єпископ – помічник СДЄ привітав усіх присутніх з прийдешнім світлим святом Божого народження, побажавши миру у серцях, взаєморозуміння та витривалості у новому році.

Вечеря складалася з традиційних для українського столу страв – куті, пампушок, вареників, борщу, риби тощо.

Після частування всі присутні (понад 100 осіб) мали змогу поколядувати, прославляючи радісну звістку про народження Божого дитятка. Усі гості залишились дуже задоволеними увагою та своєю участю у Святвечорі. Кожен дякував організаторам, отримавши пакуночки з їжею після закінчення вечері.

Працівники Карітасу та кафе «Витанія» висловлюють глибоку вдячність всім небайдужим та волонтерам, які долучилися до організації Святвечора, відгукнувшись на оголошення у засобах масової інформації чи на особисті прохання. Пам’ятаймо, що тільки разом ми здатні допомогти знедоленим та потребуючим, подарувавши їм радісні миті спільного святкування Різдва Господнього.

Автор: Уляна Яжик, Карітас СДЄ УГКЦ

Categories: Новини

Залишити відповідь

uk Ukrainian
X
%d bloggers like this: