Image

Франківський Карітас запрошує у Центр для дітей та сімей

0 Comments

Центр для дітей та сімей працює з дітьми та батьками. Заняття проводяться для дітей віком від 6 до 17 років.

Зі школярами працює соціальний педагог – проводить індивідуальні заняття зі шкільних предметів, допомагає з домашнім завданням. Також для дітей проводяться різноманітні майстер-класи, організовуються екскурсії, відвідування театрів та музеїв.

Для підлітків діє розмовний клуб англійської мови «Let’s talk English!», театральний гурток та психологічна майстерня «Про важливе…».

Також кожна дитина за бажанням може індивідуально поспілкуватись з психологом Карітасу.

Діяльність Центру також спрямована на допомогу батькам. Психологи Карітасу проводять для батьків тренінги з розвитку навичок батьківства та позитивного виховання. Також раз на місяць працівники Карітасу організовують зустрічі групи самодопомоги «Коло підтримки», де батьки можуть поділитись своїм досвідом, розповісти про труднощі та отримати індивідуальні консультації психолога.

Карітас Івано-Франківськ орієнтується на допомогу сім’ям, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Для отримання інформації про умови реєстрації та участі у заходах Центру для дітей та сімей звертайтеся за телефоном: 067-344-10-27

Центр діє в рамках проекту «Національна мережа центрів для дітей та сімей» за фінансової підтримки Карітасу Відень (Австрія).

Categories: Новини

Залишити відповідь

uk Ukrainian
X
%d bloggers like this: