Image

Полтавці допомагають збирати шкільні портфелики для малозабезпечених сімей

0 Comments

Благодійна акція “Шкільний портфелик” у Полтаві розпочалася з 15 липня. Мета — зібрати канцтовари для дітей із малозабезпечених та багатодітних сімей. Триватиме акція до 25 серпня.

Ці жінки тримають у руках пакети з альбомами, щоденниками та іншими канцтоварами. Полтавки вирішили долучитися до Всеукраїнської акції “Шкільний портфелик”, аби допомогти зібрати у школу дітей із багатодітних та малозабезпечених сімей.

“У мене цього року теж донька йде у перший клас, я розумію наскільки серйозною є підготовка до школи. У тому числі навантаження на сімейний бюджет”, – сказала полтавка Наталія Кожокарь.

“Коли я дізналася про цю акцію, у мене навіть не виникало запитань. Я думаю, у кожної людини є можливість допомогти чимось. Не завжди це якийсь великий об’єм, чи великі гроші. Я думаю, хоч чимось – це буде для когось маленька радість”, – розповіла полтавка Алла Вольченкова.

Благодійній акції “Шкільний портфелик” – 20 років. У Полтаві вона проходить втретє.

“Тут прекрасно сказано: “Коли віддаєш – наповнюєш своє серце”. Тому власне зараз, відчуваю піднесення, бо можу долучитися до чиїхось проблем та комусь допомогти”, – сказала Юлія Басова.

“Всі охочі можуть долучитися до цієї акції. Допомогти канцтоварами, портфеликами, шкільною формою для родин, які потребують особливої уваги. Це малозабезпечені сім’ї, багатодітні родини. У нашому переліку понад 35 сімей”, – розказала соціальна працівниця Оксана Дейнега.

До кінця акції кількість сімей, які потребують допомоги, буде зростати. Збір канцтоварів триватиме до 25 серпня.

Тамара Мордик, Сергій Чорномаз, PTV Полтавське Телебачення

Categories: Video | Відео

Залишити відповідь

uk Ukrainian
X